Finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców

Finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców

19 lutego 2019 1 przez moskg

W dniu 19 lutego 2019 roku na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkól podstawowych klas I-VI. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło siedem drużyny natomiast do rywalizacji chłopców dziewięć ekip.

WYNIKI DZIEWCZĄT

 Sztafety 6×25 m.

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 1:38;09
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 Bogatynia 1:40;90
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 1:46;82
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 Lubań 1:48:47
  5. Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesławiac 1:50:88
  6. Szkoła Podstawowa nr 1 Bolesławiec 1:54:74
  7. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 2:02:59

PUNKTACJA DRUŻYNOWA 

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 124 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 Bogatynia 109 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 96 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 Lubań 94 pkt
  5. Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesławiac 82 pkt

     6-7. Szkoła Podstawowa nr 1 Bolesławiec   76 pkt

     6-7. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra   76 pkt

WYNIKI CHŁOPCÓW

Sztafety 6×25 m.

  1. SP 11 Jelenia Góra                            1;34;61
  2. SP 2 Kamienna Góra                         1;35;25
  3. PS Express Bolesławiec                    1:35;60
  4. SP 3 Bogatynia                                   1:42;19
  5. SP 4 Lubań                                          1:46;82
  6. SP 10 Jelenia Góra                             1:48;12
  7. SP 1 Kamienna Góra                         1;48;93
  8. SP 2 Zgorzelec                                    1:52;14
  1. SP 5 Bolesławiec                                2:25;84

            PUNKTACJA DRUŻYNOWA

  1. SP 2 Kamienna Góra 113 pkt.
  2. SP 11 Jelenia Góra 110 pkt.
  3. PSP Express Bolesławiec 103 pkt
  4. SP 3 Bogatynia 86 pkt.
  5. SP 4 Lubań 72 pkt.
  6. SP 1 Kamienna Góra 69,5 pkt.
  7. SP 2 Zgorzelec 69 pkt.
  8. SP 10 Jelenia Góra 64,5 pkt.
  9. SP 5 Bolesławiec 40 pkt.

Do punktacji drużynowej zalicza się wynik sztafety oraz wyniki z pływania indywidualnego.
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały po dwie najlepsze drużyny.

Zawody zostały zorganizowane przez MOS Kamienna Góra.